Oferujemy możliwość nauki przez Internet (e-learning). To wygodna, nowoczesna i coraz bardziej popularna forma szkoleń dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub wolą mieć pełną kontrolę nad trybem swojej nauki.

Przygotowane przez nas materiały stanowią komplet wiedzy niezbędnej do zaliczenia kursu, a uczestnicy szkoleń on-line otrzymują taki sam certyfikat, jak uczestnicy szkoleń tradycyjnych.

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę szkoleń! 

Szkolenia on-line podzielone zostały na części (moduły). Każda z nich zawiera:

 

  • prezentację multimedialną wzbogacona w  ilustracje, materiały dźwiękowe i video
  • materiały szkoleniowe
  • ćwiczenia
  • test wiedzy z danego zagadnienia.

 

Do przygotowania ciekawych i intuicyjnych prezentacji wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie (Prezi), pozwalające na przekazanie wiedzy w przejrzysty i nowoczesny sposób. Zestaw ćwiczeń oraz możliwość sprawdzenia wiedzy przy komputerze w domu, to dodatkowe atuty szkoleń on-line.

 

Uczestnik szkolenia podobnie jak  w tradycyjnych formach kształcenia może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.
Szkolenia przez internet są również tańsze niż zajęcia stacjonarne.

Oferujemy również możliwość wykupienia wyłącznie materiałów szkoleniowych dla osób, które chcą poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę, lecz nie zależy im na dokumencie potwierdzającym umiejętności.

Zobacz przykładową prezentację.

By otrzymać dostęp do szkoleń on-line należy dokonać zakupy konkretnego szkolenia w tym celu przejdź na stronę sklepu.

 

Po dokonaniu zakupu, w ciągu 24 godzin ( a wprzypadku wyboru opcji “wpłata na konto”- po zaksięgowaniu wpłaty) otrzymają Państwo dostęp do szkolenia (login i hasło), dostęp do szkolenia jest aktywny przez  3 miesiące to jest czas na przestudiowanie materiałów, zrobienie ćwiczeń i w końcu wypełnienie testu wiedzy, po otrzymaniu testu wysyłamy certyfikat ukończenia szkolenia, który jest identyczny z tym otrzymywanym przy stacjonarnej formie szkolenia.

Jeśli masz pytania odnośnie szkoleń napisz na adres: kontakt@nutricenter.pl

Zapraszamy!

Przed zgłoszeniem udziału w szkoleniu zapoznaj się z regulaminem kształcenia.

W przypadku problemów z dostępem/działaniem szkoleń prosimy o kontakt z obsługą techniczną – techniczny@nutricenter.pl