Szkolenia przez Internet

Oferujemy możliwość nauki przez Internet (e-learning). To wygodna  forma szkoleń dla osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub wolą mieć pełną kontrolę nad trybem swojej nauki.

Przygotowane przez nas materiały stanowią komplet wiedzy niezbędnej do zaliczenia kursu, a uczestnicy szkoleń on-line otrzymują taki sam certyfikat, jak uczestnicy szkoleń tradycyjnych.

Szkolenia on-line podzielone zostały na części (moduły). Każda z nich zawiera:

  • prezentację multimedialną wzbogacona w  ilustracje, materiały dźwiękowe i video
  • materiały szkoleniowe
  • ćwiczenia
  • test wiedzy z danego zagadnienia.

 

Do przygotowania ciekawych i intuicyjnych prezentacji wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie (Prezi), pozwalające na przekazanie wiedzy w przejrzysty i nowoczesny sposób. Zestaw ćwiczeń oraz możliwość sprawdzenia wiedzy przy komputerze w domu, to dodatkowe atuty szkoleń on-line.

Uczestnik szkolenia podobnie jak  w tradycyjnych formach kształcenia może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia poprzez specjalny formularz itp.

Szkolenia przez Internet są również tańsze niż zajęcia stacjonarne.

 

Zobacz przykładową prezentację.

DOSTĘPNE E-KURSY

DOSTĘPNE E- SZKOLENIA

Aby dokonać zakupy konkretnego szkolenia w tym celu przejdź na stronę sklepu.

Po dokonaniu zakupu, w ciągu 24 godzin ( a w przypadku wyboru opcji “wpłata na konto”- po zaksięgowaniu wpłaty) otrzymają Państwo dostęp do szkolenia (login i hasło), dostęp do szkolenia jest aktywny przez  3 miesiące to jest czas na przestudiowanie materiałów, zrobienie ćwiczeń i w końcu wypełnienie testu wiedzy, po otrzymaniu testu wysyłamy certyfikat ukończenia szkolenia, który jest identyczny z tym otrzymywanym przy stacjonarnej formie szkolenia.W przypadku problemów z dostępem/działaniem szkoleń prosimy udostępniamy pomoc techniczną techniczny@nutricenter.pl 

Jeśli masz pytania odnośnie szkoleń napisz na adres: kontakt@nutricenter.pl

Zapraszamy!

Przed zgłoszeniem udziału w szkoleniu zapoznaj się z regulaminem kształcenia.